srijeda, 19. listopada 2016.

ML. PIONIRI 1 NL SRED. ZAGREB (HNS) 11. kolo Špansko - Karlovac 3 : 2

Taman je kiša prestala,subotnje jutro i u goste nam dolazi Karlovac.

Naši klinci su toliko bolji u prvom poluvremenu da je pravo čudo da vodimo samo sa 1-0 golom Šušnjare.Imali smo i prečku i dobre šanse i dobre udarce i stvarno smo dobro stajali na terenu.Lopta je išla od noge do noge po podu i to je igra kakvu bi željeli gledati uvijek.

Drugo poluvrijeme nakon duge lopte Pero bježi čuvaru i pogađa dolje u suprotni kut za povećanje na 2-0. Gosti iz slobodnog udarca koji je više bio ubacivanje nego udarac smanjuju na 2-1. Naši nakon kornera i udarca Svena P. glavom (gostujući igrač skreće u svoj gol) povećavaju na 3-1.
Gosti nakon još jednog slobodnjaka smanjuju na 3-2 sto je i konačan rezultat.

Rezultat nije realan prema prikazanom na terenu.Trebalo je biti barem 3-4 razlike za nas Najbolji gostujući igrač je bio njihov golman. Naš golman cijelo prvo poluvrijeme i par minuta drugog nije taknuo loptu (niti je bilo gol-auta niti su obrambeni igrali s golmanom niti su gostujući igrači pucali po našem golu) tako da sve čestitke klincima i treneru za prikazanu igru pogotovo u prvom poluvremenu.