srijeda, 5. listopada 2016.

ML. PIONIRI 1 NL SRED. ZAGREB (HNS) 9. kolo Špansko-Dubrava 2-1

Dolazi nam Dubrava i očekujemo pobjedu nakon debakla protiv Dinama,ali kod naših klinaca se nikada ne zna na koju će se nogu ujutro dići iz kreveta. Odmah na početku povratna lopta i Roko eurogolom sa 16 metara u rašlje dovodi Špansko u vodstvo.Imaju nasi inicijativu,imaju igru,ali nema drugog gola iako smo imali još par dobrih šansi. Gosti imaju par udaraca iz daljine i to je to od njih.
Drugo poluvrijeme slična igra kao u prvom dijelu i naši nakon Čalinog ubačaja na drugu stativu i Marinog gola glavom povećavaju vodstvo na 2-0. Nakon toga naša se igra razvodnila,a gosti pokušavaju nešto,ali samo do našeg 16-erca tako da se sve odvija u sredini igrališta. Kad smo mislili da je to gotovo i da će nasi rutinirano privesti tekmu kraju opet nas demantiraju i dvije minute prije kraja greška i dekoncentracija naših te opravdano penal za goste. Naš golman brani,ali gostujući igrač je prvi na odbijancu i postavlja konačnih 2-1 za nas.

Bravo svima za trud i zalaganje i idemo dalje.

Pozdrav svima i naprijed Špansko 2004!!!