srijeda, 9. studenoga 2016.

ML. PIONIRI 1 NL SRED. ZAGREB (HNS) 14. kolo Špansko - Gorica 0 : 1

Nedjeljno oblačno jutro koje je poštedilo našu tekmu kiše,ali je zato stariju generaciju (2002.) dobro smočilo.
U goste nam dolazi Gorica.Utakmica u kojoj prvih deset minuta imamo kontrolu,loptu u nogama,ali prvu pravu šansu imaju gosti. Do kraja poluvremena mi imamo "mrtvaca",ali prvo poluvrijeme završava 0-0.

Drugo poluvrijeme opet na mahove mi imamo šanse i igru pa gosti šansu,pa naši "mrtvaca",
pa gosti daju gol za 0-1 pa mi neke udarce, ali ostaje 0-1.
Možemo zaključiti da su gosti s(p)retno došli do pobjede koja je zaslužena iako su i naši klinci mogli pobijediti. Dojam s tribine je bio da su naši dečki puno griješili u dodavanjima,da su dosta mlako išli u duele i zato je završilo 0-1.
Nadamo se da su izvukli neke pouke iz cijele utakmice.

Moramo pohvaliti roditelje Gorice za fer i korektno navijanje,komentiranje tijekom cijele utakmice.
Čestitke svim akterima na prikazanoj utakmici.