ponedjeljak, 5. rujna 2016.

4. Kolo 2016/2017 - Lučko Nk Lučko - Nk Špansko 1:1

Čudan termin za odigravanje utakmice. Petak u deset ujutro. Znamo da još nije škola počela,ali opet roditelji rade...Uglavnom nadali smo se pobjedi.Igralo se na umjetnoj travi. Bilo nas je 13 pozvanih igrača, ali jedan je pred utakmicu dobio crijevnu virozu i sa zagrijavanja je otišao doma. Jedan je na g.o., a jedan je ozlijeđen.
Početak utakmice smo krenuli naprijed imali prečku i jednu gužvu,ali domaćin nakon solo prodora (nanizao je trojicu naših i golmana) svog krilnog napadača dolazi do 1-0. Naši su krenuli odlučno, ali su stali i sve skupa odigrali loše prvo poluvrijeme (slično kao uSigetu).
Drugo poluvrijeme puno bolja igra naših klinaca,puno šansi,ali golom Svena P. uspijevamo izvući "samo" 1-1.Ono sto su naši uspjeli promašiti u drugom poluvremenu spada u sferu znanstvene fantastike. Neki će reći to je nogomet ili svi igraju nogomet ,ali ovo po mišljenju većine nije osvojen jedan bod nego izgubljena dva. Što reći za kraj. Nekim igračima fali snage,nekima koncentracije,ali se nadamo da će trener to sljedeći tjedan sve skupa otkloniti jer bi napokon trebali svi početi trenirati.