petak, 16. rujna 2016.

ML. PIONIRI 1 NL SRED. ZAGREB (HNS) 6. kolo Naftaš Ivanić - Špansko

Radni dan i tekma u Ivaniću.
Nije baš najidealniji termin zbog škole i još treba odvesti klince van Zagreba,a roditelji rade.

Pred početak utakmice jedan je nas igraš iščašio zglob,a drugi nije mogao nakon par minuta.Tako da jedino Vrbovec ostaje utakmica u kojoj smo bili kompletni.

Tekma počinje i odmah penal za nas,ali domaći golman brani udarac s bijele točke. Tu su nasi pali psihički i vidjelo se po govoru tijela naših klinaca da nam se loše piše. Domaći su poveli 1-0 i takav rezultat ostaje do kraja prvog poluvremena.
Drugo poluvrijeme naši pokušavaju, trener rotira, mijenja,ali jednostavno naši nisu imali svoj dan. Svaki duel gube ,na svaku loptu kasne za korak,lopta se odbija od nogu,kriva dodavanja i izgledali smo kao da smo se prvi put skupili za tekmu. I takvi smo imali i stativu i neke gužve i polušanse,ali nije nas išlo. Domaćini borbeni i apsolutno zasluženo nas dobivaju 3-0.

Oni koji odlučuju o broju klubova u ligi,a samim tim i o broju utakmica trebaju još jednom razmisliti o svemu. Ovo je prenaporno za djecu od 12 godina. 34 kola??? Sada u 20 dana imamo 7 utakmica.