ponedjeljak, 12. rujna 2016.

ML. PIONIRI 1 NL SRED. ZAGREB (HNS) 5. kolo Špansko - Vrbovec 7:2

Sunčan i vruć dan izjutra još donekle idealan za odigravanje utakmice koja bi nam trebala dati odgovore na neka pitanja poslije Lučkog.Tu prvenstveno mislimo na realizaciju.

Kreće utakmica i konačno smo svi na broju.Naši odmah gostima daju do znanja koji nam je cilj u današnjoj utakmici.Strogo napadački i lopta po podu od noge do noge za totalni nogomet. Opet naši imaju šanse od kojih su neke 100%-tne i opet počinje sličiti na Lučko.Poveli smo 2-0 i u zadnjoj minuti prvog poluvremena umjesto 3-0 nakon mrtve šanse za nas dobivamo gol za 2-1.

Drugo poluvrijeme kreće i gosti nakon naše neodlučne reakcije i gledanja lopte kako prolazi pored svakog izjednačuju na 2-2.Već pomišljamo da li je moguće da će se ponoviti Lučko,ali naši počinju doslovno puniti mrežu gostiju za konačnih 7-2.Bilo je šansi i za još koji gol,ali to je to.

Ajmo probati dobiti u srijedu Ivanić pa će se lakše disati.